Hakkımızda

İnterline Bilişim, 2007 yılından itibaren bilişim sektöründe bilişim altyapı hizmetleri vererek faaliyetlerine başlamıştır. Alanında uzman kadromuz ile elektrik dağıtım ve besleme sistemleri, UPS ve dağıtım altyapı sistemleri, sistem odası tasarım ve kurulumları, ağ iletişim altyapıları kurulumu, proje yönetimi ve teknik kuruluş hizmetleri sunmaktadır.

Interline Bilişim, gelişen teknolojik yeniliklere araştırma ve eğitime önem vererek bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmetin birey üzerinde yoğunlaşmasına önem vererek, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır.

Müşterilerimizin her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamak

Bilgi yönetimi alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, müşterilere beklentilerinin üzerinde hizmet ve ürün sunmak; yüksek nitelikli ve küresel standartlarda oluşturduğu kurumsal yapısı ile sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü, en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek.Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir.

Karşılıklı güven, iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmaktır.